[21-22 maj] – Urodziny Pana Peugeota i palące się konfetti

W ostatnim tygodniu wśród reklam samochodowych jedna przyciągnęła szczególnie moją uwagę. Pojawiała się właściwie co dziennie w darmowym dzienniku Metro. Na jednej ze stron mogliśmy znaleźć reklamę w postaci kolorowych pasków, znakiem Peugeota, liczbą „200” i hasłem: Urodzinowa Kreacja. Poniżej dowiadujemy się, że kolorowe paski, to materiał na konfetti, które mamy sami wykonać i przynieść 21 lub 22 maja do salonu Peugeot.

Druga strona reklamy…

Twórcy reklamy na tym nie kończą. Przechodząc do kolejnych stron gazety napotykamy reklamę w identycznym miejscu, o identycznym formacie, gdzie już oficjalnie pytają się nas Czy jesteśmy gotowi na urodzinowe przyjęcie? W każdy dzień wydania przedstawia też jeden z dwóch specjalnych modeli: Peugeot 208 Millesim i Peugeot 308 Millesim w specjalnych cenach. Z innych nośników dowiadujemy się o promocyjnym kredycie, który obowiązuje podczas dni otwartych. Wg informacji uzyskanych w salonie kredyt 0% przez 5 lat miał obowiązywać tylko podczas urodzinowych dni otwartych, jednak w chwili pisania artykułu uzyskałem informację, że promocja ta zostaje przedłużona do końca maja. Zgodnie z zapowiedziami do końca maja zostają utrzymane także ceny z reklam na wszystkie modele Peugeota.

Ale co z Peugeot’owym konfetti?

Niestety nie powiedziano mi co mam z nim zrobić. Widocznie byłem jedynym na 38 milionów Polaków, który zdecydował się poświęcić czas na wycięcie kolorowych pasków i przywiezienie ich do salonu Peugeota z nadzieją na huczne wystrzelenie nad maską urodzinowych modeli. W efekcie tę urodzinową zabawkę zamiast wyrzutu w górę, spotkał równie efektowny wrzut prosto w czeluście węglowego pieca.


Wrócę w takim razie do specjalnej edycji Millesim. Modele oferowane w tej edycji to miejski Peugeot 207 oraz kompaktowy 308 w wersji hatchback oraz SW. Podstawą pakietu jest drugi stopień wyposażenia modeli: Trendy wzbogacony o moduł bezprzewodowej łączności z urządzeniami multimedialnymi: Bluetooth oraz złączem USB, a także pakiet stylizacyjny, na który składają się listwy i zderzaki z chromowanymi wykończeniami oraz 15″ (a w 308 – 16″) aluminiowe felgi. Modele Millesim oznaczone są okolicznościowym znakiem na przednich drzwiach samochodów, Znak ten znajdziemy w prawie wszystkich wersjach silnikowych modeli 207 i 308 (pakiet Millesim nie jest dostępny tylko z najmocniejszym silnikiem, gdzie podstawowym pakietem jest bogatszy pakiet Premium).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.