Dni otwarte: Fiat Panda – Potomek miejskiego króla

Ci, którzy czekali na wymianę swojej Pandy, której na całym świecie jeździ ponad 3 mln sztuk, wreszcie będą mieli ku temu okazję. Dla wszystkich zainteresowanych Fiat zorganizował dni otwarte w salonach połączone z prezentacją nowego modelu Pandy. W internecie poprzez reklamy jesteśmy informowani także o konkursie związanym z wprowadzeniem nowej Pandy na polski rynek. Poniżej internetowa reklama:

Podczas dni otwartych możemy mieć szansę wygrania nowej Pandy na weekend bądź na własność. Trzeba jednak ruszyć głową i napisać za co kocha się Nową Pandę. Dodatkowo musimy ruszyć się z bujanego fotela, umówić na jazdę próbną Pandą i zasiąść wraz ze sprzedawcą w jednej z jej dostępnych wersji. W gamie obecnie znajdują się trzy silniki: dwucylindrowy 0,9 Turbo o mocy 85KM i diesel 1.3 Multijet 75KM (obydwa z systemami START&STOP) oraz dobrze znany od lat 1.2 Fire. W Pandzie rozwija on moc 69KM. Wersje wyposażeniowe są zgodne z nazewnictwem wprowadzonym wraz z Fiatem 500. Na tą chwilę producent daje nam możliwość wyboru spośród dwóch opcji: Pop i Lounge.

Dni otwarte Fiata Pandy oraz związany z nimi konkurs trwają od 29 lutego do 4 marca.

2 thoughts on “Dni otwarte: Fiat Panda – Potomek miejskiego króla

  1. Bardzo dobry pomysł. Ja co prawda Pandy nie chcę wymieniać bo już jej nie mam ale chętnie nabyłbym Nową Pandę jako drugie auto. Jeszcze bardziej chciałbym wygrać takie auto:) Jak dla mnie Panda jest najlepszym miejskim autem dostępnym na rynku. Tak było jest i będzie a konkurencja nie ma najmniejszych szans.

  2. Nie wiem, czy Volkswagen tu nie namiesza. To może być bitwa wszechczasów w klasie A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.