Dni otwarte: Opel Grandland X – 2-3.02.2018

  • Dni otwarte w Oplu. Prezentowany w dniach 2-3.02.2018 r. model to Grandland X.
  • Producent kusi trzydniową jazdą testową.

Kiedy już myślałem o przeniesieniu na margines tej strony kategorii Dni Otwarte, zaskoczył mnie ni stąd ni zowąd newsletter z Opla z wielkim napisem dni otwarte. Czyli jednak ktoś jeszcze widzi sens organizowania akcji w ten sposób. Rzecz jasna nie ma tu mowy o specjalnym otwieraniu salonów w niedzielę. Jest za to inny tytułowa zaczepka. 3-dniowa jazda testowa. Zobaczmy jak informują nas salony o dniach otwartych:

Dni otwarte Opel 2018 zaprasza na jazdy próbne Grandlandem

Mimo, że ta forma, wydaje się, że odchodzi do lamusa, to jednak sprawia, że naturalnie człowieka ciągnie do salonu. Otwarte drzwi, jak w otwartym, gościnnym domu. Dlaczego by nie skorzystać z zaproszenia. 

Co podczas dni otwartych w Oplu?

Czy w salonie będzie Marcin Dorociński? Dla damskich gości dni otwartych, chciałbym odpowiedzieć, że tak. Może gdzieś w jednym z nich? Jednak na tej grafice pojawił się ze względu na swoje amasadorowanie marce Opel.

Podczas najbliższego wydarzenia prezentowany będzie Opel Grandland X. To na tę chwilę największy SUV Opla w gamie. Jednak nie jest to auto z kategorii największych, na takiego SUVa w Oplu przyjdzie nam jeszcze poczekać. Opel Grandland X mierzy 4477 mm.

Co będziemy mogli przetestować podczas jazdy próbnej Oplem Grandland podczas dni otwartych od 2.02.2018? Między innymi adaptacyjne reflektory LED, ale też siedzenia, dla których Opel zdobył certyfikat AGR nadawany przez niemieckie stowarzyszenie lekarzy i terapeutów. Zaświadcza on, że te fotele są przyjazne dla kręgosłupa. Może właśnie dlatego będziemy mogli skorzystać z tej jazdy w nieco innej formie?

Jestem ciekaw jak wielu producentów w tym roku zdecyduje się jeszcze na tę formę promocji swoich modeli. Może jednak rok 2018 to będzie rok dni otwartych w salonach?