W dzień kupuje się lepiej – Honda Dream Days i Emotion Days Peugeot

W ostatnich dniach internet zaatakował mnie dwoma bannerami – które przypomniały, że nie ma co liczyć na cuda w nocy, tylko iść do salonu w dzień i wtedy kupić samochód. Pierwszy z producentów – Honda przyszykował już kolejną, listopadową edycję dni, podczas których można się rozmarzyć. Honda Dream Days przybliżają do spełnienia marzeń o nowym samochodzie.

Moją skrzynkę mailową zaatakował ogromny banner.

Jakie mamy promocje na samochody Honda? Przede wszystkim producent zachęca nas „Rewolucją Niskich Rat”, które obowiązują podczas Honda Dream Days. Dealerzy informują również o dodatkowych promocjach na ich samochody, podczas których można uzyskać promocję na wybrane modele Hondy Accord do 24000 zł, Hondy CR-V do 12000 zł i Hondy Civic do 8000 zł.

Emotion Days – kupuj z emocjami

Oprócz spełniania motoryzacyjnych marzeń, kupujmy mając na uwadze nasze emocje. Do tego sprowokować miała mnie zupełnie inna reklama – malutka, nie rzucająca się w oczy, ale wzbudzająca emocje człowieka zainteresowanego motoryzacją – Emotion Days.

Tutaj mamy ukryte promocje Peugeot na specjalne modele w wersji Emotion. Wyszczególnione mamy tu takie auta jak Peugeot 208,Peugeot 2008, Peugeot 3008, Peugeot 301, Peugeot Partner Tepee. Tutaj deklarowane rabaty wynoszą od 10-20 tysięcy złotych. Do czego prowadzi nas malutki banner – do większych emocji…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.