Jeździsz ekologicznie? Wygraj Opla Amperę

Na jednej z brytyjskich stron motoryzacyjnych natknąłem się na reklamę, która… była reklamą w języku polskim. General Motors daje szansę wygrania elektrycznego Opla Ampera, którego oficjalna europejska premiera miała miejsce w marcu 2009 roku w Genewie. Do sprzedaży model wejdzie jednak dopiero w 2012. Czy zatem będziemy musieli czekać z uzyskaniem nagrody aż dwa lata? Okazuje się, że nie. Kiedy przejdziemy pomyślnie wszystkie etapy konkursu i staniemy na szczycie udowadniając, że jesteśmy najbardziej ekologicznym kierowcą spośród uczestników konkursu, otrzymamy Opla Insignia EcoFlex, który wg danych producenta zadowala się średnio 5,2l na 100 przejechanych kilometrów. Natomiast Opel Ampera zostanie dostarczony laureatowi, jak tylko odbędzie się oficjalna premiera w kraju zwycięzcy.

Green Drivers wanted!

Konkurs Opla organizowany jest równocześnie w 21. europejskich krajach. Oprócz walki o 3 pierwsze miejsca w konkursie ogólnoeuropejskim, organizator przygotował również finały lokalne z dodatkowymi nagrodami. W Polsce pierwszą nagrodą jest możliwość jazdy przez miesiąc Oplem Insignia EcoFlex wraz z paliwem.

Pytania, symulator, a potem jazda…

Pierwszy etap konkursu to pytania dotyczące ekologicznej jazdy. Wszyscy, którzy zdobędą progową liczbę punktów, zostaną zakwalifikowani do drugiego etapu – internetowego symulatora. Zwycięzcy wirtualnej jazdy w poszczególnych krajach zostaną zaproszeni do odbycia jazdy rzeczywistym samochodem podczas imprezy wieńczącej konkurs w Kopenhadze i Malmö.

Strona konkursowa: EcoFlex Experience.

Czy ty też brałeś udział w tym konkursie? Ile zdobyłeś punktów? Pochwal się poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.