Co będzie jutro – odpowie BMW

Co będzie jutro? My wiemy!

Co będzie jutro? Spróbujemy znaleźć odpowiedź w tym głupim wpisie. Pomoże nam w tym trochę BMW, które twierdzi, że już dziś możemy odpowiedzieć sobie na to pytanie. Otóż opowiem Wam na podstawie reklamy. Nie będzie zbyt dobrze. Widzimy tu pustynię, rusztowania z lekkiej (ceramicznej?) konstrukcji. Samochód przyszłości zamienia się coś jakby w kształt babki z piasku. Odpowiedź jest prosta. Nowego rodzaju przyszłość się zaczyna, a prawa do prowadzenia samochodów już wkrótce będziemy mogli oglądać w e-muzeach. Naszym wnukom, aby mogli sobie wyobrazić samochód będziemy robić babki z piasku, wczuwając się w stylistów z początku XXI wieku.

Z BMW jutro zaczęło się dziśŹródło: gazeta.pl

Ciekawe jak wy patrzycie na to, co będzie jutro z naszymi ulicami, kiedy widzicie filmy, reklamy i rysunki tego typu? A co jeśli oni znają prawdę(?) I będziemy żyć na pustyniach, patrząc w oddali na miejskie enklawy i nadjeżdżające białe BMW? Sami będziemy mogli sobie zrobić je jedynie z piachu? Cóż za wizja rzeczywistości.

Co będzie jutro? Auto ratuje życie

Tym razem znalezioną w sieci reklamę wrzucam wraz tytułem artykułu, który czytałem. To niestety inne marki, mocniej niż europejscy potentaci, pokazują nam jakie jutro czeka samochody. Tesla, której tzw. autopilot wprowadza wielu w zachwyty, sprawia że jesteśmy mniej skoncentrowani na drogach. Stojąca w poprzek drogi ciężarówka, staje się jeszcze bardziej niebezpieczna niż kiedykolwiek, bo zamiast obserwować drogę, oglądamy wymyślne czary Harrego Pottera. Ale jednocześnie mamy informacje takie jak ta pod reklamą BMW. Kierowca, źle się poczuł, włączył autopilota w swojej Tesli i kontrolując auto jedynie w minimalnym stopniu, dojechał do szpitala, gdzie uratowali go lekarze (choć tytuł artykułu sugeruje inaczej ;) )

Do zobaczenia jutro!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.