W górach ze Skodą burza mi nie straszna

Czy w górach ze Skodą poczujesz się bezpieczniej?

Dziś piekielny piorun przeszył mój monitor, co prawda nie poraził mocno, bo zaatakował w małym okienku. W górach ze Skodą możesz poczuć się bezpieczniej – mogłem bardzo szybko odkryć po kliknięciu na baner.

Instrukcja postępowania w górach ze Skodą

Najpierw wita nas film, w którym nadciąga burza. Wgłębiamy się w klimat wycieczki górskiej. W sam raz na jesień, kiedy mamy wzmożoną aktywność burzową…(*)

Co wybierzesz?

Już po wejściu na stronę czeka na nas poważny wybór. I nie chodzi tu o wybór modelu Skody, z którego chcesz skorzystać w ucieczce przed burzą. Tu chodzi o życie. Twoje życie!

Wchodzisz wyżej czy wracasz do schroniska? Nie będę wam psuł zabawy, sprawdźcie sami, co stanie się, jeśli zdecydowalibyście się wejść dalej na szczyt.

Wejdź w burzową przygodę

13 lat ratują pechowców

Co ciekawe, możemy zostać uratowani w górach ze Skodą. Marka ta już trzynasty rok współpracuje z TOPR-em. Skody Yeti i Skody Octavia 4×4 wspomagają ratowników. Oczywiście takie samochody czekają również do odbioru w jednym z salonów.

W górach ze Skodą wyposażoną jak w TOPR

Oprócz burzowej przygody i szeregu porad dotyczących poruszania się w górach pieszo, na rowerze, z dziećmi czy podczas wspinaczki, znajdziemy też konfigurator. Jest to konfigurator, który obiecuje pomóc w wyborze Skody takiej jak mają TOPR-owcy. Jeśli już z niego skorzystamy, to pozostanie nam do obejrzenia jeszcze dział „w góry autem” i możemy szukać przygód – oczywiście spoglądając co rusz, czy na niebie nie pojawiają się ciemne, burzowe chmury.

(*) Czy pod koniec września są burze w górach? Hmmm…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.