39 900 za kompakty – Opel Astra i Skoda Octavia

Jeszcze dwa dni mają czas ci, którzy chcą się pochwalić zakupem samochodu klasy C za kwotę poniżej 40 tys zł. Ta bądź, co bądź atrakcyjna cena dotyczy oczywiście starszych modeli Opla (Astra III Classic) i Skody (Octavia Tour).

Obydwa samochody należy zamówić do końca roku. Przy czym w przypadku Opla Astry należy już polować na auta, które są u dealerów. Silnik promocyjnego modelu nie spełnia normy Euro 5 i nie będzie mógł być wyprodukowany w 2011 roku. Zarówno Astra Classic Start, jak i Skoda Octavia, to zupełne gołe samochody. Zgodnie z uzyskaną informacją Opel w wersji Start jest dostępny jedynie w kolorze białym, nie posiada radioodtwarzacza, klimatyzacji, elektrycznego sterowania szyb, koła zapasowego. W zasadzie podobny standard oferuje Octavia Tour. Wyposażenie podstawowego modelu będzie bogatsze o elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka. Inaczej niż w przypadku Opla – w Skodzie cenę 39 900 zł uzyskujemy nie za sprawą specjalnej wersji wyposażeniowej, a za pomocą 2 200 zł rabatu. Rabat możemy otrzymać także, gdy kupujemy wyższe wersje wyposażeniowe.

I teraz najważniejsze. Reklamę w internecie zauważyłem w dniu publikacji tego posta. Wykonując telefon do salonu Skody w Warszawie w tym samym dniu, dowiedziałem się, że wszystkie 500 promocyjnych samochodów zostało już sprzedane. Obecnie za najtańszą Octavię Tour zapłacimy 42 100 zł. Także, chętnych na samochód kompaktowy poniżej 40 tys. zł czeka już tylko szukanie Astry Start u dealerów Opla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.