Audi A3 i Mercedes A – Niech Cię prowadzi wielkie WOW

Segment drogich kompaktów zagęszcza się. Na rynek wchodzi bowiem klasa A, która tym razem nie udaje minivana, tylko ma być chyba raczej pięciodrzwiowym hot-hatchem. Zdaje się, że ludzie Mercedesa chcą nam powiedzieć tak: Kiedy zobaczysz nową klasę A, Twój mózg nie będzie wstanie myśleć. Powiesz WOW i go kupisz.

Jednak jest jeszcze dodatkowa szansa na WOW. Można wyrazić je podczas pokazów A-klasy w europejskich miastach (w tym polskich), albo wejść na stronę internetową: a-class.mercedes-benz.pl, gdzie czeka na nas wielkie zdjęcie nowego rodzynka Mercedesa i przycisk WOW. Ja na razie nie klikam, zdecyduję, gdy zobaczę go na żywo.

Te niespełna 2 miliony osób, które już kliknęły być może równie wielkie WOW powiedzą, gdy zobaczą nowe Audi A3. Ta sztuka będzie pewnie trudniejsza niż u Mercedesa, bo Audi nie zamienia się pięknej w bestię, dlatego producent postawił na coś innego – siłę wyższą. Nowe Audi A3, niech Cię prowadzi.

O co tutaj chodzi? Reklama mówi o intuicyjnej obsłudze systemów pokładowych. Film promujący A3, wskazuje na dotykowy interfejs MMI touch. Zapowiadają się także ciekawostki gdzie indziej, w systemie klimatyzacji i wentylacji. Jeżeli Audi zastosuje w swoim kompakcie osobno regulowane prędkości nawiewu dla kierowcy i pasażera, to ja powiem WOW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.