Audi A3 zyskuje na bokach

Nowe Audi A3 pojawia się tu i ówdzie na internetowych reklamach. Żółty kolor ponownie powraca do łask, jak za czasów Celici i Punto Cabrio od Bertone. Zdecydowanie dzięki liftingowi Audi A3 zyskuje na wyglądzie. Szersze optycznie i bardziej wypukłe zderzaki nadają mocy tej małej limuzynie.

Audi A3 zyskuje agresywny wygląd

Reklama mówi nam, że tak jak Audi A3 zyskuje na wyglądzie, my zyskujemy na poziomie… Poziomie czego? Naszego życia? Prestiżu? W każdym razie mamy przenieść się o poziom wyżej. Najpierw jednak, będziemy musieli wystartować z wyższego poziomu, bo na tego kompakta przyjdzie nam przygotować 101 tys zł. Oczywiście reklama proponuje rozłożenie płatności, co sprawi że na poziom wyżej przeskoczymy już teraz.

Audi A3 zyskuje prócz nowych zderzaków, również załamane, czy też urwane, ułamane rekflektory. Robi to na drodze piorunujące wrażenie. Być może właśnie z piorunem może kojarzyć się nowy styl reflektorów?

Audi A3 zyskuje wentylację

Kiedy na rynek wprowadzano kilka lat temu ten model, jedną z reklamowanych cech był nowy sposób wentylacji samochodu. Jeśli sprawia on, że klimatyzacja nie zacina nam zimnym powietrzem raz po klatce, innym razem po zatokach, to brawo dla konstruktorów. To byłby argument do tego, by zainteresować się tym samochodem.

A gdzie jest wersja 3-drzwiowa? Niestety , wygląda na to że zarówno Audi A3, ani A1 w tej wersji jest już w polskiej dystrybucji tylko wspomnieniem.

One thought on “Audi A3 zyskuje na bokach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.