Fiat Ducato – popularny i niezawodny

Fiat Ducato jest bardzo dobrym samochodem dostawczym – co ciekawe, nie tylko w reklamach padają takie deklaracje. Osoby, które używały Fiata Ducato twierdziły, że to auto „nie do zajechania”. Czy teraz mamy potwierdzenie tego faktu? Fiat chwali się w swojej reklamie, że w rankingu bezawaryjności Dekry, auto zajmuje pierwsze miejsce w swojej kategorii. I to drugi rok z rzędu.

Poniżej reklama Fiata Ducato:

Jednocześnie Ducato zostało docenione także „formalnie” przez jego użytkowników – uzyskało pierwsze miejsce plebiscytu Auto Lider 2011. W takim razie zdanie z pierwszego akapitu rzeczywiście można uznać za prawdziwe, a Fiatowi pogratulować udanego samochodu.

Jednocześnie Fiat zachęca do odwiedzenia salonów podczas Dni Profesjonalistów Fiat Professional. Trwają one od 16 marca, a zakończą się 7-go kwietnia. Na profesjonalistów czekają promocje kwotowe oraz kredytowe.

One thought on “Fiat Ducato – popularny i niezawodny

  1. Ducato faktycznie jest najlepszym dostawczakiem z jakim miałem do czynienia. Mocny, zwinny i faktycznie niezniszczalny. Auto dzielnie znosi katusze które mu zapewniam. Jeśli miałbym zamienić moje Ducato to tylko na… nowe Ducato. Po prostu kocham to auto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.