Szukaj tu i szukaj tam, a i tak znajdziesz Forda Fiestę

Internet i wyszukiwanie – to zbawienie, a jednocześnie zmora dzisiejszego świata. Ford zapragnął nam pokazać nasze zachowania w reklamie Fiesty. Jeśli zgubilibyśmy kluczyki, co byśmy najpierw zrobili? No dobrze, być może najpierw odstawilibyśmy auto do garażu lub na parking strzeżony. Może zadzwonilibyśmy do rodziny. Jednak, wielu z nas zaczęłoby szukać odpowiedzi na pytanie: „Co zrobić?”, w internecie.


Ford jednak uderza z innej strony. Stwierdza, że będziemy szukać internetowej wyszukiwarce kluczyków, nawet jeśli nie będziemy mogli znaleźć ich w torebce. Oczywiście rozwiązanie tego problemu jest jakże łatwe i przyjemne. Zamiast ciągle szukać kluczyków, po prostu kup sobie Forda Fiestę – informuje nas reklama. Ma oczywiście coś w zanadrzu. Mały Ford jest wyposażony w system bezkluczykowy KeyFree.

Sądzę, że dla tych, którzy muszą instruować się w internecie, jak znaleźć swoje kluczyki, rzeczywiście nie ma innej rady, jak zapłacić więcej za dodatkowy system. Ale tak na przyszłość polecam jeszcze używanie tylko jednej torebki lub tylko jednej marynarki i spodni przez cały czas. Może niezbyt to mądre, ale chyba nie głupsze niż szukanie informacji o kluczach w internecie.

A jakie jest ukryte dno tej historii?

Takie, że jeśli zgubisz kluczyk z systemu bezkluczykowego, to zapłacisz za wszystko znacznie więcej…

W archiwum znalazłem jeszcze jedną reklamę Fiesty. Tym razem Ford wskazuje na rozterki związane parkowaniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.