Mistrzostwa Euro 2012 już wkrótce… – Hyundai i Kia

Hyundai i Kia, podobnie jak inne marki zaangażowane w sponsoring Mistrzostw Europy w Polsce i Ukrainie rozpoczynają swoje kampanie powołujące się na związek z wielkim piłkarskim wydarzeniem. Startują z małymi samochodami, które przydadzą się w tłoku wokół stadionu. Oprócz małego auta przydałyby się jeszcze odbojniki, które uchronią nasz lakier w przypadku najazdu kibiców z Włoch lub Francji. Niestety ani Kia, ani Hyundai w swoich modelach takiego akcesorium nie oferują. Reklama Kii Vengi o swojej obecności w Euro informuje nas na końcu internetowej reklamy. Na pierwszy plan wychodzi wielka Kia Venga klasy B, do której zabierzemy pięciu wysokich znajomych i więcej niż pięć paczek chipsów. W „wielkiej promocji” możemy skorzystać z oferty kredytowej, oferty leasingu konsumenckiego lub pakietu ubezpieczenia za 990 zł – to na wypadek, gdyby zdarzyła nam się „obcierka” pod stadionem. Dla tych, którzy mogą mieć problemy z parkowaniem na stadionowym parkingu, czekają dodatkowo czujniki parkowania.

Oto screen reklamy Kia Venga:

Kia jednak przygotowała też niespodziankę związaną z Euro. Do wygrania są bilety na mecze Mistrzostw Europy. Jeżeli na drodze widzisz samochód Kii z naklejkami Euro 2012, wyciągaj szybko komórkę – rób zdjęcie i pokaż je Kii. Aby zabawić się w tej grze będziesz musiał mieć konto na Facebooku i wejść do specjalnie przygotowanej przez Kię aplikacji.

Jeżeli już tak mocno siedzimy w klimacie mistrzostw w piłce nożnej, od razu zobaczmy reklamę Hyundaia.

Tu już wzięto piłkę w obroty na poważnie. Przelatuje z boku na bok odsłaniając to znak Euro 2012, to model małego Hyundaia i20 w cenie 31900 zł. Miło, jak na samochód klasy B. Producent kusi nas upustami cenowymi do 8000 zł (lub mniejszymi) w zależności od wariantu, który wybierzemy. Należałoby zapytać tylko o to, czy dostaniemy jeszcze piłkę, czy raczej może piłką… w łeb.

One thought on “Mistrzostwa Euro 2012 już wkrótce… – Hyundai i Kia

  1. Ale trafiłeś z tym artykułem. Dzisiaj Platini był w Polsce. A w telewizji pokazywali, jak go eskortowała Kia Cee’d – w szaro-niebieskich barwach oczywiście ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.