Chevrolet Aveo sprawia radość

Chevrolet Aveo, to fenomen ostatnich miesięcy. W motoryzacyjnych publikacjach pojawiły się nawet informację o wejściu na drugą pozycję rankingu najchętniej kupowanym modeli w Polsce. Chevrolet odpowiada nam dlaczego – po prostu Aveo sprawia radość.

Nowa generacja Aveo to samochód na wskroś kontrowersyjny, jeśli chodzi o stylistykę karoserii i wnętrza. Część miłośników motoryzacji używało wyśmiewczego tonu w wypowiedziach na temat jego wyglądu, ale jednocześnie wielu mówiło, że kierunek obrany przez Chevroleta jest dobry. Jak widać, rynek zweryfikował poglądy tych najbardziej sarkastycznych jednostek. Może ludzie uwierzyli, że Aveo (w USA Chevrolet Sonic) jest wstanie robić to wszystko?

A może i jeszcze więcej?

Z pewnością wpływ na decyzje klientów miała atrakcyjna cena, 5 gwiazdek w EuroNCAP i wyposażenie (m.in. 6 poduszek powietrznych, radio, system stabilizacji toru jazdy, centralny zamek, szyby otwierane elektrycznie, tempomat). Zestaw tych opcji otrzymujemy już w cenie 36 490 zł.

Ale ostatnio uwieczniona przeze mnie reklama przerasta to wszystko, co powyżej. Czy rzeczywiście Aveo jest tak wspaniałe, byśmy zatracili w nim poczucie upływającego czasu? To pozostaje do sprawdzenia, choć odpowiedź w tej klasie samochodu i tak wydaje się oczywista.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.