Tak się nie bawię chłopaki

Polska jakość w reklamie Opla. Czołowi piłkarze Bundesligi i BVB – Lewandowski, Piszczek i Błaszczykowski, przypominają, że fenomenalna skuteczność, wytrzymałość i niezawodność pochodzą z Polski. W przypadku reklamowanego Opla Astry gliwicki zakład GM ma być odpowiedzialny za te trzy funkcje, poprzez fenomenalną jakość.

Pytanie tylko, czy reklama jest również odtwarzana w Niemczech, gdzie rzeczywiście możemy się chwalić skutecznością swoich piłkarzy, a przy tym wspomnieć o jakości samochodów produkowanych w Polsce. Oficjalny wideoblog Opla pokazuje tylko reklamy, w których występują Jürgen Klopp oraz piłkarze Mats Hummels, Sebastian Kehl, Roman Weidenfeller, a także menadżer Borussi Dortmund – Michael Zorc. U nas trener BVB pojawił się tylko w postaci rozczochranych włosów z czapką.

A co z Oplem Astrą Active? Ta jest dostępna od 54 900 zł. Ta sama cena obowiązuje zarówno dla wersji hatchback jak i sedan, więc wybierać możemy jedynie na podstawie naszego upodobania do określonego rodzaju nadwozia. W ofercie Active dostępne są silniki o mocach od 100 do 140KM. Także w wersji z zasilaniem LPG. Jakie jest wyposażenie? Standardowo otrzymamy m.in. regulowane elektrycznie lusterka i uchylane szyby, radio z czterema głośnikami oraz klimatyzację i parę innych dodatków.

Na koniec ciekawostka. W czasie, gdy nieco ponad dwa lata temu publikowaliśmy test Opla Astry, klimatyzacja i radio w samochodzie, który był wtedy o 5 tys. droższy, wymagały dopłaty. Teraz mamy je w Astrze Active w standardzie.

Poniżej galeria internetowej reklamy.

2 thoughts on “Tak się nie bawię chłopaki

  1. Czemu nie dodajecie już reklam? Lubiłem czytać na waszych stronach o reklamach ze świata motoryzacyjnego.

  2. Statystyki mówią, że najczęściej oglądacie testy. Miło słyszeć dopominania o wyszukiwanie nowych reklam. Mnie również nadal interesują i archiwizują się, czekając w pogotowiu. W takim razie, w przyszłym tygodniu pojawi się artykuł o reklamach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.