Skoda Citigo – w kolejce o prym w klasie A

Skoda ruszyła z akcją promującą swój najnowszy model – Citigo. Klienci, dla których VW Up! będzie nieco za drogi, będą mogli skusić się na miejskie auto Skody. To pierwszy model klasy A tego producenta. Na jego kupno skusić ma cena 28990 zł. Brzmi ciekawie – jak za starych dobrych czasów w tej klasie.

Na billboardzie widzimy model pięciodrzwiowy. Jednak cena nie odnosi się do modelu prezentowanego. 28990 zł zapłacimy za model trzydrzwiowy w ekonomicznej wersji wyposażeniowej Easy. Wersja Active, która jest dostępna zarówno w wersji 3d jak i 5d będzie nas kosztować minimum 30290 (+1500 zł za wersję 5-drzwiową).

Wejściowa wersja Easy 3d cenowo wprowadza nas w stare dobre czasy, jednak w pewnej mierze pod względem wyposażenia jest podobnie. Co prawda nie ujrzymy tu czarnych zderzaków, ale za to nie otrzymamy też wspomagania kierownicy, centralnego zamka, czy elektrycznie otwieranych szyb. Za to otrzymamy te opcje we wspomnianej wcześniej wersji Active. Trzeba przyznać, że na papierze wygląda to całkiem korzystnie.

One thought on “Skoda Citigo – w kolejce o prym w klasie A

  1. Ja i tak wolę Pandę. Jest o wiele lepsza zarówno od Citigo jak i od Up. Jeździłem każdym z tych aut i Panda jest najprzyjemniejsza, najwygodniejsza i najładniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.