Volvo w promocji rocznika

Volvo sprzedaje auta w promocji rocznika 2017

W tej reklamie wszystko jest z wyprzedzeniem. Obrazowe Volvo XC60 ukazuje nam się w zimie i w promocji rocznika 2017. Co ciekawe, ostatnim wpisem w tej kategorii był również news od tej samej marki. Czyżby dla mnie nieświadomy numer 1 jeśli chodzi o o akcje promocyjne samochodów? Dziś mamy dzień bez samochodu, więc może skupmy się na zimie, która w tej reklamie nie jest byle jakim przyprószeniem drogi.

Volvo życzy szczęśliwego 2017 roku

Tutaj mamy ogromne zaspy, przez które przebija się szwedzki crossover. W ten pierwszy dzień jesieni być może należałoby się cieszyć z tej reklamy, bo raz już zima w pełni, czyli wiosna blisko. Dobra, ale koniec marzeń, gdzie tam do zimy, czekamy na Wszystkich Świętych i na upragnione reklamy listopadowych Świąt Bożego narodzenia. Wszystko już mi się myli – za dużo tych reklam. I jeszcze ten blog o reklamach. Cóż zrobię, lubię wgłębiać się w to zakrzywianie rzeczywistości w branży samochodowej.

Wyprzedaż rocznika

Wyprzedaż rocznika, już we wrześniu! To pierwsze skojarzenie. Ale nie tym razem. To pole zostawiamy dla Fiata. Volvo idzie w drugą stronę i mówimy tu o promocji rocznika. Jednak nie tego, a ni tamtego – to promocja rocznika 2017. Przyszłość wysprzedaje się już dziś. Chyba, że powinniśmy zacząć już myśleć po amerykańsku, gdzie w 2015 roku pojawiają się modele 2015, a w 2016 – modele 2017. Samochodowy świat jest ponad czasem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.