Wyprzedaż 2011 – Fiat Panda i wskrzeszony Maluch na reklamie

Fiat reklamując swoje samochody powraca, a właściwie nadal trwa, przy swojej serii „Teoria i praktyka”. Tym razem na wyprzedażowej reklamie Fiata Pandy pojawia się Fiat 126p. Jaką ma spełnić rolę? Ukłon w stronę historii? A może producent dyskretnie wyśmiewa Polaków po przeniesieniu produkcji nowej Pandy do Włoch? Zobaczcie sami.Fiat Panda w akcji wyprzedaż rocznika 2011 jest obecnie dostępny od 24990 zł. Jednak to nie jedyny model reklamowany poprzez porównanie teorii i praktyki. Na internecie możemy znaleźć również reklamy Fiata Bravo. A w niej pojawiło się wspólne słowo „damy”. Poniżej przedstawiam reklamę wyprzedaż 2011 w salonach Fiata.Jak informuje reklama, Fiat Bravo w ramach wyprzedaży jest dostępny od 39 990zł.

2 thoughts on “Wyprzedaż 2011 – Fiat Panda i wskrzeszony Maluch na reklamie

  1. Bardzo dobry pomysł z porównaniem do malucha. Fiat 126p dobrze się kojarzy a Panda tak jak kiedyś maluszek może być wykorzystywana praktycznie do każdego celu. Panda jest pojazdem uniwersalnym i bardzo praktycznym a cała wyprzedaż 2011 w wykonaniu Fiata to wielka okazja. Tak niskich cen nie proponuje nikt inny a strona na której bez wychodzenia z domu możemy sprawdzić ofertę wszystkich dealerów w kraju to mistrzostwo świata.

  2. Ciekawe, czy nowy model Pandy będzie cenowo równie dobrze stał, bo jeżeli chodzi o stylistykę z zewnątrz oraz stylistykę wnętrza, to autko robi dobre wrażenie. Wydaje się, że jest to duży skok w górę. Oczywiście wszystko wyjdzie na jaw, kiedy będziemy mogli go sami dotknąć. Dobrze zrobione zdjęcia najbogatszej wersji zawsze mogą tworzyć mylne wrażenie wspaniałej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.