Dni otwarte: Hyundai i30 – Kiedy nadejdzie ten moment?

W przypadku nowego Hyundaia i30 określenie czasu trwania dni otwartych jest zagadką, nad którą musimy pomyśleć dłużej niż dwie sekundy. Ha, w końcu mógłbym powiedzieć, że reklama skłania do myślenia, a nie tylko do impulsywnego kupowania. O co mi chodzi? Patrzcie na poniższej reklamie:

Nie ma się do czego przyczepić? Prawda? Data jest wymalowana na pół bannera (17-25.03). Ta znaleziona na youtubie reklama ma jednak w sobie coś interesującego. Zaledwie osiem minut później natknąłem się na kolejną reklamę Hyundaia i30. I co z tego?

Tak znam inne Hyundaie. Nawet ładne auta.

No ładnie, i30 wygląda naprawdę zachęcająco.

Chętnie się przekonam. Ale kiedy mam przyjść do diaska? Na youtubie mówiliście, że od 17-go marca…

Aha. Dobra…

Sprawdziłem szczegóły. Ale nadal nie obeszło się bez myślenia. Na stronie Hyundaia i30 nie ma żadnej wzmianki o dniach otwartych. Na szczęście na hyundai.pl jest jakiś trop. Tam zapraszają na dni otwarte w dniach 10-18 marca. Czyli jednak chyba ta druga data. Ale czy na pewno? Hmmm, najlepiej wybierzcie się tam 17-go lub 18-go marca. Auto wydaje się tego warte, nawet mimo reklamowego zamieszania.

A może rozwiązanie zagadki leży jeszcze gdzieś indziej? Może Hyundai spodziewa się tylu klientów, że postanowił podzielić ich na dwie tury?

3 thoughts on “Dni otwarte: Hyundai i30 – Kiedy nadejdzie ten moment?

  1. Tak, na pewno dwie tury. Może jeszcze zapisy na wybrany turnus będą tylko w wyznaczonych dniach ;)

  2. Hyundai wspominał już ponad rok temu o tym, że te samochody będą pozycjonowane wyżej niż analogiczne auta Kia. Pewnie teraz, przy znacznie poprawionej stylistyce modeli i świetnych wynikach w rankingach awaryjności, zaczynają to już realizować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.