Zwrot kosztów dojazdu do Torunia – Mitsubishi

Co do diaska? Tak dużo samochodów im zostało w Toruniu? Jeden z dealerów Mitsubishi, właśnie z piernikowego miasta, kusi nas dodatkowym rabatem w postaci darmowego paliwa, jeśli tylko kupimy auto w reklamującym się salonie. Niestety na stronie brak jakiejkolwiek wzmianki o promocji.
Zdjęcie: Zwrócą nam koszty dojazdu do Torunia. A kto zwróci koszty za stracony czas?
 
 

Nie zamierzam jednak podejrzewać, że dealer będzie chciał nas oszukać. Z obliczeń wynika, że gdyby na kupno Outlandera zdecydowałby się szalony klient z Ustrzyków Górnych – najprawdopodobniej najbardziej oddalonej od Torunia miejscowości w Polsce – dealer zaoferowałby mu około 500 zł rabatu za jazdę w dwie strony. Gdyby nawet zwrócił nam paliwo także na powrót dla drugiego samochodu, bonifikata wynosiłaby maksymalnie ok 800zł.
Zdjęcie: Dealer Mitsibushi wzywa do pośpiechu
 
 

Na pewno starczy na zwiedzenie planetarium, obiad w restauracji i 10 kg pierników. Z mojego miasta upust będzie wynosił około 400 zł (w opcji zwrotu: tam i 2x z powrotem, przy spalaniu 8l/100km). Podejrzewam, że żaden dealer mający na stanie zalegającego Outlandera z 2010 roku nie będzie się szczypał i da mi podobny upust w moim regionie. Ta toruńska promocja jest zdecydowanie dla globtrotterów, którzy za jednym zamachem chcą mieć i terenowe auto, i przygodę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.