Wyprzedażowe powody, by śpieszyć się po auto (od P do T)

Ostatnia część przeglądu wyprzedażowych rewelacji. Na wstępie zapraszam do komentowania i ewentualnego nadsyłania wyprzedażowych reklam, które zostały przeze mnie pominięte. Dzisiejsze zestawienie zaczynamy od Peugeot’a. Ta marka kontynuuje tamtegoroczną kampanię Po co słowa?. Jak mówi nam producent: Przecież trzeba się śpieszyć. Dowiadujemy się, że teraz wszystkie modele Peugeot’a 207 są dostępne w cenie 39900 zł. W takim razie, jeżeli trafilibyśmy w którymś salonie najbogatszą z nich, powinniśmy zaoszczędzić nawet 30000 zł… Takie rzeczy to chyba tylko w snach.

Peugeot’a 308 otrzymamy natomiast za 57700 zł. Pozostałe modele obejmuje mniej wyszukana promocja, czyli standardowy rabat cenowy wahający się między 7000, a 12000 zł.

Kolejny producent, to Seat reklamujący jeden konkretny model, a mianowicie Leona. Bannery reklamowe informują nas o szeregu zalet hiszpańskiego pożeracza asfaltów. Na deser otrzymujemy cenę, za którą można zdobyć model z rocznika 2010.

Wyprzedaż dotyczy także modeli Ibiza, Altea i Altea XL. Natomiast na Exeo wyprzedażowa promocja czeka nas tylko w wybranych salonach.

Skoda postanowiła pograć sobie z nami w kulki. Przekonuje nas, że teraz będziemy mieć jeszcze jeden powód, by kupić ich samochody. Tak na prawdę, otrzymujemy dwa powody – korzystniejszą cenę i pakiet ubezpieczenia w promocyjnej cenie. Otrzymamy go również około 300 zł taniej, niż zwykle.

Upusty mogą sięgać do 9700 zł (w przypadku Yeti). Co ciekawe, na drogi model – Suberb Combi – upust wynosi jedynie do 5000 zł. W zasadzie to nic dziwnego. To bardzo ładny i udany model. Pewnie na stanie nie zostało już ich wiele.

Na koniec spełnianie marzeń z Toyotą i przygotowanymi przez producenta upustami.

Kwota obniżki u Toyoty uwzględnia autoalarm montowany w samochodach z 2010 roku. Bannerowa kwota 6000 zł uwzględnia również różnicę między modelem z specjalnym pakietem 2010 w stosunku do samochodu z oferty, który ma tożsame wyposażenie. Kwoty rabatów, w zależności od wybranych modeli wahają się od 3800 zł (w przypadku Yarisa) do 27000 zł (Land Cruiser).

Jeżeli widzieliście inne reklamy dotyczące wyprzedaży 2010, zapraszam do komentowania i przesyłania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.