Dołącz do nowego zespołu samochodtestowy.pl (FAQ)

Czy będę miał okazję testować samochody?

Tak, po pierwszym etapie pokazującym Twoje zaangażowanie w stałe działania na blogu, moim celem jest wprowadzenie Cię w możliwość testowania samochodów, co być może jest jednym z Twoich pragnień. To świetnie, bo poznawanie nowych samochodów to przyjemna sprawa, a pisanie o nich ćwiczeniem w wytrwałości i rzetelności.

Dlaczego mam interesować się reklamą?

Nie musisz, ale reklama motoryzacyjna i idealny świat, w który mamy się przenieść się podejmując decyzję o zakupie przedstawianego samochodu jest ciekawym połączeniem sztuki, wydobywania piękna z rzeczy, które w opinii innych mają nam tylko służyć do przemieszczania się między punktem A i B.

Czemu studencki zespół?

Sam zaczynałem przygodę z tym blogiem zaraz po studiach, jeszcze w momencie, gdy nie miałem rodziny. Uważam, że Wasz wiek, to najlepszy moment, by próbować takich ścieżek rozwoju. Moment, w którym jeszcze nie musisz wybierać, czy zabrać czas swoim dzieciom, czy jednak swojej pasji. Chcę, by kontynuatorami, tego co tworzyłem sam, była nie jedna osoba, ale zespół, bo po latach doświadczeń widzę, że to w zespole rodzą się najciekawsze pomysły i siła napędowa do dalszego działania.

Czy będę miał wpływ na kształt i sposób działania samochodtestowy.pl?

Zdecydowanie TAK, już nie mogę doczekać się nowych pomysłów na działanie, zestawimy to z moją wizją i ustalimy wspólny kierunek.

Czy jest to działanie komercyjne, czy jest to praca lub praktyki?

Nie komercjalizowałem swojego działania, pasję czerpałem z obcowania z coraz to nowymi samochodami. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by jako studencki zespół pójść w stronę profesjonalizacji. Mogę udostępnić kontakty do firm, które mogą wspomóc działanie takiego studenckiego przedsięwzięcia. Może to być również forma praktyk studenckich, prowadzę działalność dziennikarską i szkoleniową.

Na jakie zaangażowanie czasowe się przygotować?

To zależy od Ciebie – jednak jeśli nie będziesz w stanie na nasze działanie znaleźć przynajmniej kilku godzin w tygodniu, korzyści z udziału mogą być znikome. Liczy się regularność.

Czy jeszcze czegoś się nauczę?

Służę Wam wsparciem w podstawach dziennikarskich, rozmowach z firmami, a także w Waszych pytaniach na temat organizacji pracy i samodyscypliny – od ośmiu lat pracuję na własnym rachunku i bardzo często w domu, co pozwoliło mi wyrobić sobie metody pracy, które chętnie Tobie pokażę. Pracuję z metodami zarządzania procesami z Toyoty.

Jakie role mogę przyjąć w zespole?

Dziennikarz, copywriter, koordynator zespołu, korektor, fotograf, utrzymanie strony, promocja i SEO.

W jaki sposób dołączyć do zespołu?

Zgłoś się do 15 lutego. Napisz na kontakt@samochodtestowy.pl
W wiadomości napisz krótko, w jakiej roli widziałbyś się w naszym blogowym zespole. Później umówimy się na spotkanie online.